אודות 

 

 

עו"ד ומגשרת אורית יצחקי עוסקת בתחום דיני המשפחה ונותנת מענה ספציפי ומיוחד לתיקי אומנה. 

עו"ד יצחקי בוגרת תואר ראשון (LL.B) בלימודי משפטים, וכן בעלת תואר שני בלימודי משפטים (LL.M), הוכשרה בגישור ובגישור משפחה מטעם המוסד הארצי לגישור - לשכת עורכי הדין, וכן הוכשרה בתוכנית למתאמים הוריים. 

 

השתתפה בהכשרות והשתלמויות עומק רבות בתחום דיני המשפחה, וממשיכה להשתתף ולהעמיק את ידיעותיה ולהשאר מעודכנת בחידושי הפסיקה ובשינויים המתחוללים בתחום המשפחה.  

​​

עו"ד יצחקי בעלת ידע משפטי רחב ויכולת לזהות את צורכי הלקוח באופן שמאפשר לה לנהל את ההליכים המשפטיים עבור הלקוח בנחישות ובדרך הטובה ביותר עבורו - זאת לצד תמיכה ואוזן קשבת. 

חוק אומנה לילדים, הוא חוק חדש, ויש צורך בהכרות מעמיקה של החוק על מנת לתת טיפול משפטי נכון בתיקי האומנה. עו"ד אורית יצחקי מעניקה טיפול משפטי בתיקים אלו במקצועיות וברגישות המתבקשת.

 

על מנת להקל על משפחות והורים המצויים בהליכי אומנה אל מול הרשויות, הקימה עו"ד אורית יצחקי את המדריך לאומנת ילדים. המדריך מספק מידע כללי בלבד. 

אם יש לכם צורך בטיפול משפטי בנושא של אומנת ילדים, אם מחלקת הרווחה יצרה אתכם קשר בנוגע להתחלת תהליך אומנה, אם נדחתה בקשה שלכם לשמש משפחת אומנה - אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בהקדם כאן

עו"ד אורית יצחקי חברה בפורום משפחה ובתי דין רבניים בלשכת עורכי הדין, וכן חברה בועדת אימוץ ופונדקאות בלשכת עורכי הדין. כמו כן, מתנדבת במחלקה המשפטית של ויצ"ו בסניף רמת גן בתחום המשפחה, וכן בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין. 

צרו קשר

לעדכונים שוטפים אליך למייל:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך. כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי

03-6143337

054-8083174

ז'בוטינסקי 33 רמת גן

מגדל התאומים 1